Producenci

Najczęściej kupowane

Brak towarów w kategorii najczęsciej kupowane

  • Logitech

No new products

igame - artykuły dla graczy komputerowych – bezpieczeństwo, wygoda, jakość

W naszym sklepie internetowym z artykułami dla graczy komputerowych oferujemy: Gry, Myszy, Myszki, Klawiatury, Konsole, Joystiki, Joypady, Słuchawki, Mikrofony, Głośniki, Kierownice i inne akcesoria .

Posiadamy akcesoria komputerowe i artykuły dla graczy komputerowych w podziale na kategorie: gry, konsole, myszy, klawiatury, joysticki, słuchawki, głośniki i kierownice,.

W kategorii „gry” oferujemy najpopularniejsze, najnowsze ale też kultowe gry komputerowe na PC oraz gry na konsole x360, playstation 3, psp, ps2, ps3, 3ds, wii. Gry w podziale na podkategorie: darmowe gry, DLC, Akcja, Bijatyki, Dla dzieci, Muzyczne, Przygodowe, Online, Role Playing (RPG), Sportowe, Strategiczne, Strzelaniny, Symulacje, Wyścigi, Zręcznościowe. Gry za darmo można pobrać bezpośrednio z naszego serwera.
W kategorii „konsole” oferujemy najpopularniejsze konsole Playstation 3, PS3, Xbox 360, Nintendo ds, ds3, wii. Konsola do gier to urządzenie o zaawansowanej technologicznie oraz wyspecjalizowanej architekturze. Konsole mają wbudowany własny, najczęściej niewidoczny dla użytkownika system operacyjny lub nie posiadają go wcale (np. Game Boy), jednak istnieją projekty umożliwiające uruchomienie alternatywnego systemu, np. Linuksa na PlayStation 3, PlayStation 2, Xbox, Game Boy Advance, Nintendo DS.
W kategorii „myszy” oferujemy wygodne ergonomiczne multimedialne myszy i myszki do biura i dla graczy komputerowych. Przewodowe, bezprzewodowe. Myszy biurowe to myszy, których priorytetem jest zapewnienie jak największej wygody przez długie godziny pracy. Cechują się niezawodnością i uniwersalnym profilem. Myszy dla graczy komputerowych charakteryzują się większą liczbą programowalnych przycisków, często z możliwością przypisywania do nich makr. Zwykle posiada większą czułość i częstotliwość próbkowania niż myszy przeznaczone do pracy biurowej.
W kategorii „klawiatury” oferujemy klawiatury do komputerów, laptopów i  notebooków. Najpopularniejsze klawiatury klasyczne to modele, które z reguły nie mają dodatków, a także posiadają klawisze o dużym skoku. Klawiatury multimedialne wyróżniają się dodatkowymi przyciskami i funkcjami ułatwiającymi codzienną pracę. Mogą to być klawisze skrótu, pokrętła, a czasem nawet touchpady i inne nietypowe gadżety. Jeśli na co dzień używając komputera cenisz sobie szybki dostęp do multimediów i innych programów użytkowych za pomocą programowalnych klawiszy. Klawiatury ergonomiczne mają falistą konstrukcję z zakrzywionymi rzędami klawiszy pozwalającą łatwo ustawić dłonie we właściwej pozycji.
W kategorii „głośniki” oferujemy głośniki komputerowe do słuchania muzyki, do gier, do skypa, do oglądania filmów: centralne, 2+1, 5.1 oraz system 7.1 – 7 głośników wysokotonowych plus niskotonowy subwoofer do dźwięku surround – kino domowe z certyfikatem THX.
W kategorii „joysticki” oferujemy joysticki, pady, joypady, gamepady do gier komputerowych, do sterowania ruchem obiektów na ekranie.
Słuchawki do komputera, do domu hi-fi, do telefonów, smartfonów możemy podzielić na audiofilskie, typowe do komputera, do domu hi-fi, do telefonów, smartfonów, z mikrofonem lub bez. W zależności ile czasu poświęca się na słuchaniu muzyki taki rodzaj słuchawek można wybrać na douszne, otwarte, półotwarte, zamknięte a także słuchawki przewodowe i bezprzewodowe.

Kierownice do PC, do komputera, do gier na konsole xbox 360, playstation to bardzo przydatne narzędzie, dzięki któremu możemy poczuć się jak prawdziwi kierowcy wyścigowi czy rajdowi. Kierownice mogą być w wersji podstawowej – czyli sama kierownica z przyciskami zmiany biegów, mogą być także bardziej zaawansowane czy wzbogacone o pedały przyspieszenia i hamowania oraz dźwignie zmiany biegów, a czasem nawet rękojeść hamulca ręcznego.

Sklep internetowy Igame oszczędza Państwa czas, 90% zamówień trafia prosto do Waszych domów w 48h od zamówienia. Serdecznie zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z nasza ofertą. Jesteśmy przekonani, że wygodne formy płatności, szeroki asortyment i najwyższe standardy obsługi klienta sprawią, że nasz sklep online stanie się Waszym ulubionym.